Оберіть модель

Поля, позначені (*), обов'язкові для заповнення
  1. Не є публiчною офертою. АТ «Рено Україна» залишає за собою право вносити зміни до переліку, трудомісткості та періодичності операцій з проведення регламентного технічного обслуговування, а також змінювати вартість запасних частин та матеріалів без попереднього повідомлення.
  2. Вся інформація, розміщена на цьому сайті в розділі Калькулятор ТО, носить виключно інформаційний характер. Інформація, розміщена на цьому сайті, не є вичерпною. Перелік обов'язкових до виконання операцій з технічного обслуговування Вашого автомобіля Ви можете знайти в сервісній документації до автомобіля або звернувшись до Вашого консультанта по сервісу
  3. Інформація розділу Калькулятор ТО, може бути використана виключно в некомерційних (особистих, ознайомчих, дослідницьких та ін. аналогічних) цілях. Відвідувачі сайту не мають права використовувати інформацію в комерційних цілях, в тому числі не мають права відтворювати, змінювати, розсилати або публікувати інформацію повністю або частково без попередньої письмової згоди АТ «Рено Україна».
  4. Вартість ТО включає в себе комп’ютерну діагностику електронних систем за нормативом 0,3 н/г.